Wojciech Kalinowski

phukamieniarstwo@gmail.com

+48 600 423 689
     +48 85 7428012

O firmie - Zakład kamieniarski

      Zakład Kamieniarski Wojciecha Kalinowskiego został założony w 1987 roku. Produkujemy najwyższej jakości wyroby z kamieni naturalnych. Nasze realizacje są gwarancją solidności - jesteśmy znani z terminowości wykonawstwa oraz wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, gwarantując tym samym fachowość wykonanych robót. Do wykonania naszych prac używamy kamieni najwyższej klasy, importowanych z całego świata. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić najbardziej wyszukane materiały oraz wykonać najbardziej skomplikowane prace kamieniarskie na życzenie Klienta.

Obszar działalności skupiony jest głównie w województwie podlaskim, jednakże nasze prace chętnie realizujemy również w innych województwach oraz poza granicami Polski. Wykonujemy m.in. parapety wewnętrzne i zewnętrzne, schody, kominki, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki i wiele innych prac kamieniarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kamienia m.in. marmury, granity, aglomarmury, konglomeraty o bogatym wachlarzu kolorów.

      W ciągu blisko 30 lat działalności zaufały nam setki Klientów. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się dokładniej z naszą ofertą oraz do współpracy z nami.

      Uprawnienia mistrzowskie nadane przez Izbę Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Białymstoku:


Zobacz