Wojciech Kalinowski

phukamieniarstwo@gmail.com

+48 600 423 689
     +48 85 7428012

Schody

      Schody łączą różne piętra, są ważnym elementem służącym (oprócz np. windy) do komunikacji pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami w budynkach. Te zewnętrzne – są wizytówką naszego domu czy siedziby firmy. Schody wewnętrzne niejednokrotnie są integralną częścią salonu, odpowiednio wyeksponowane również będą powodem naszej dumy i zazdrości naszych gości. Warto dołożyć wszelkich starań, by odpowiednio komponowały się z otoczeniem oraz stanowiły integralną część naszego wnętrza, podkreślały indywidualny charakter wystroju.

      Kamień naturalny jest idealnym materiałem służącym jako wykończenie schodów. Chcielibyśmy zaproponować Państwu wykonanie schodów wewnętrznych oraz schodów zewnętrznych. Do wykonania schodów wewnętrznych, podobnie jak w przypadku parapetów oferujemy Państwu szeroki wybór materiałów od marmurów, granitów aż na konglomeratach czy wapieniach kończąc. Schody kamienne marmurowe czy granitowe są praktycznie niezniszczalne - jest to doskonała inwestycja w piękny, ponadczasowy wygląd wnętrza na długie lata.  

      Na kamienne schody zewnętrzne, z uwagi na warunki atmosferyczne panujące w Polsce, proponujemy Państwu głównie granity o fakturze płomieniowanej lub groszkowanej– antypoślizgowej, co pozwoli zachować bezpieczeństwo poruszania się po schodach zimą. Szeroka paleta barw kamienia pozwoli Państwu dobrać odpowiedni materiał do oczekiwań.

Galeria


Zobacz